Filtruj według

Kolor - damska

Kolor - damska

Rozmiar - damska

Rozmiar - damska

Rozmiar - męska

Rozmiar - męska

Kolor - męska

Kolor - męska

Cena

Cena

  • 59,00 zł - 80,00 zł

Koszulki dla Par

Zbliżają się walentynki? Potrzebujesz prezent dla chłopaka, a może prezent dla dziewczyny? Czy może po prostu szukasz prezentu dla niej czy dla niego? Nadchodzimy do Ciebie z pomocą, znajdziesz u nas koszulki dla par z wysokiej jakości 100% bawełny, a co najważniejsze jest miękka w dotyku! Zaskocz swoją ukochaną lub ukochanego tą jakością! Znajdziesz u wiele wzorów od drobnych i z klasą do większych na całych plecach. Co powiesz na koszulki King Queen, koszulki The King His Queenkoszulki Clyde Bonnie? Sprawdź ofertę!

Aktywne filtry

Koszulki dla par

Dobór odpowiedniego prezentu dla ukochanej osoby nigdy nie należy do najłatwiejszych, w głowie mamy tak na prawdę wiele pomysłów, ale pytanie czy na pewno jest on dobry? Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że szukający prezentu wolą zdecydowanie proste i sprawdzone pomysły, takie, które są użyteczne i nie trafią na miejsce gdzie zbiera się gruba warstwa kurzu. Jednym z takich prezentów dla ukochanej osoby są właśnie koszulki dla par. jest to zdecydowanie dobry pomysł na prezent dla chłopaka, czy też prezent dla dziewczyny. 

Sięgnij do naszej oferty po zestawy koszulek, przykładami mogą być:

  • Koszulki King Queen
  • Koszulki Prince Princess

i wiele więcej, takie komplety dla par znajdziesz u nas w wielu wersjach kolorystycznych. Które są wykonane w wysokiej jakości bawełny, która jest przyjemna w dotyku jak i samym uzytkowaniu.

Koszulki dla par, podkreślą same w sobie waszą wieź będą, również doskonałe jako prezent na walentynki, przekażą w swój sposób miłość, jaką pałasz do swojej drugiej połówki, będą także kluczowe do waszej wspólnej galerii zdjęć, którą będziecie mogli pokazać w mediach społecznościowych, a może i nawet w bardziej tradycyjny sposób, czyli album zdjęciowy, lub ramka ze zdjęciami.

Prezent dla chłopaka na urodziny

Jeśli nadal nie jesteś pewna co do prezentu dla twojego chłopaka, do dyspozycji masz również inne świetne elementy garderoby, która będzie prezentem dla niego jak i po części dla Ciebie, a mianowicie są to bluzy dla par, taki prezent dla chłopaka podkreśli równie dobrze waszą wzajemną miłość do siebie.

Prezent dla dziewczyny na urodziny

No dobrze, zatem patrząc na to, że zbliża się ten termin, bardzo ważny, gdyż urodziny będzie obchodziła dziewczyna dla której zrobiłbyś wszystko, aby była szczęśliwa i uśmiechnięta. Prezent dla dziewczyny na urodziny znajdziesz również w naszej ofercie, w tym jak i innym wypadku również masz wiele wzorów i opcji do wyboru, które znajdziesz u nas na stronie sklepu, do której serdecznie Cię zapraszamy.