Dla przyjaciółek

To właśnie u nas dokonasz przemyślany zakup i dobierzesz prezent dla przyjaciółki, szyty na miarę twoich potrzeb, możesz sprawić twojej bff, a także sobie komplety dla przyjaciółek, mogą to być bluzy, ale i także koszulki, wybór należy do Ciebie, ale jedno jest pewne, połączą one jeszcze bardziej waszą przyjaźń i więź.

Aktywne filtry

Ta Miła i Ta Wredna dwie koszulki dla przyjaciółek i sióstr - Akomu
  • -15,00 zł

Ta Miła ta Wredna Dwie...

64,90 zł -15,00 zł 79,90 zł

"Ilość" odnosi się do kompletu koszulek.(np. "Ilość 1" oznacza, że kupujemy 2 koszulki). Cena 64,90zł jest ceną dwóch koszulek. Zamawiając produkty z sklepu Akomu zobowiązujesz się do odbioru przesyłki. 

Prezent dla przyjaciółki na urodziny

Dzisiaj wpadł nam pomysł, który chcielibyśmy poruszyć, który zwykle nie należy do najprostszych, zapewne się z nami zgodzisz lub też nie, ale w pewnym czasie i Tobie wpadnie do głowy myśl, co kupić przyjaciółce na urodziny? Wiele czasu można poświecić na szukanie, lecz czy tak na prawdę przypadnie on do gustu osobie, którą nim obdarujesz, czy nie będzie to jeden z dziesiątek przedmiotów, który trafi do szuflady, zasypany innymi nieprzydatnymi w codziennym życiu rzeczami. Zatem wychodzimy do Ciebie z inicjatywą świetnego pomysłu na prezent dla przyjaciółki, jakim może być odzież z nadrukiem dla przyjaciółek, wyselekcjonowane i sprawdzone komplety, w wybranych przez Ciebie wersjach kolorystycznych. Tym właśnie sposobem, unikniesz dodatkowego przedmiotu w szufladzie, a zyskacie oboje na wyjątkowo ładnym i modnym elemencie garderoby, który sprawdzi się w wielu sytuacjach, korzyści z zakupu tego typu kompletów płynie wiele, może idealnie spisać się na wspólnej sesji zdjęciowej, którą zwieńczycie wspólnymi zdjęciami w ramce, ale i także przydadzą się na wspólne chłodne dni, kiedy najdzie was chęć, na spacer, aby poruszyć jakże niezwykle tajne i ważne sprawy.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

Wszystko to z super cenach, wyjątkowo dobrej jakości. Dobierz swoją wersję kolorystyczną już dziś i ciesz się szybką dostawą.