Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kolor - damska

Kolor - damska

Rozmiar - damska

Rozmiar - damska

Rozmiar - męska

Rozmiar - męska

Kolor - męska

Kolor - męska

Cena

Cena

  • 70,00 zł - 200,00 zł

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Płeć

Płeć

Rozmiar - damska 2

Rozmiar - damska 2

Kolor - damska 2

Kolor - damska 2

Rozmiar - damska 3

Rozmiar - damska 3

Bluzy

Zależy Ci na jakościowym prezencie i komplecie dla ukochanej osoby? A może jednak interesują Cię bluzy dla przyjaciółek? Wszystkie takie komplety mamy dostępne w swojej ofercie! Bluzy dla par znajdziesz u nas w wielu wzorach, począwszy od tych najbardziej popularnych w stylu bluzy King Queen, bluzy Prince Princess, po wzory z typowo Polskim znaczeniem bluzy łobuz łobuziara! Dla przyjaciółek i sióstr dostępne mamy bluzy sister 01, bluzy bff sister, bluzy best friend!
Bluzy wykonujemy również bez kompletów, także bez problemu możesz zamówić jedną sztukę, znajdziesz je w kategorii bluzy męskie oraz bluzy damskie! Sprawdź ofertę już teraz!

Aktywne filtry

Bluzy z kapturem dla par King Queen 01 z własną datą na kapturze
  • -20,00 zł

King 01 Queen 01 z własną...

149,90 zł -20,00 zł 169,90 zł

"Ilość" odnosi się do kompletu bluz.(np. "Ilość 1" oznacza, że kupujemy 2 bluzy). Cena 149,90zł jest ceną dwóch bluz. Zamawiając produkty ze sklepu Akomu zobowiązujesz się do odbioru przesyłki.  Ze względu na indywidualne nadruki (personalizację) na kapturach wysyłka odbywa się jedynie wyłącznie za przedpłatą na konto, a także wiąże się to brakiem...

Bluza Mam Horom Curke Club
  • Wyprzedaż!
  • -10,00 zł

Bluza Mam Horom Curke Club

80,00 zł -10,00 zł 90,00 zł

Oryginalna bluza typu "street-wear" dla każdego, kto chce wyróżnić się z tłumu. "Ilość" odnosi się do jednej bluzy (np. "Ilość 1" oznacza, że kupujemy 1 bluzę). Kolor: Czarny Cena 69.90zł 79,90zł jest ceną jednej bluzy. Zamawiając produkty ze sklepu Akomu zobowiązujesz się do odbioru przesyłki.